MOKYKLA-DARŽELIS

Titulinis
Vizija, misija
Dėkingi
Bendruomenė
Administracija ir kontaktai
Mokytojai
Mokiniai
Ikimokyklinio ugdymo grupės

Ugdymas
Veiklos dokumentai
Neformalusis švietimas
Vasaros stovykla
Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
Anglų kalba
Renginiai
Projektai
Įdomioji pamoka
Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimas
Mokyklos-darželio plačiojo įsivertinimo rezultatai
Pagalba mokiniui
Neformalusis vaikų švietimas „Smart kids“
Vaiko gerovės komisija
Specialiojo pedagogo paslaugos
Smėlio terapijos daugiafunkciškumas
Logopedo paslaugos
Kai vaikas dar nekalba
Naudingos nuorodos
Informacija
Maitinimo organizavimas
Mokykla be prievartos
Laisvos darbo vietos
Mokesčių tvarkos aprašas
Informacija apie darbo užmokestį
Tyrimas
Viešieji pirkimai
Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės
Numatomų vykdyti prekių ir paslaugų pirkimų planai
Supaprastintų viešųjų pirkimų registracijos žurnalas
Skelbimas
Galerija
Fotogalerija
Nuorodos
Atsisiuntimai
MUS RASITE

__________

Įdomūs žaidimai

VAISIAI
ANGLŲ KALBOS VAKARONĖ

ANGLŲ KALBOS VAKARONĖ


Helovino šventė - galimybė vaikams pažinti kitų šalių tradicijas, pagilinti anglų kalbos žinias bei smagiai pabūti kartu. Ši vaiduoklių šventė - apgaubta mistikos, žvakių šviesos,  ir tikėjimo, kad egzistuoja dvasios.


Spalio pabaigoje, prieš mokinių atostogas, Kavoliškio mokykloje-darželyje jau tradicija tapo - organizuoti anglų kalbos vakaronę. Mokytojai, vaikai bei jų tėveliai pradeda ruoštis iš anksto: išskaptuoja moliūgus, gamina dekoracijas ir puošia aplinką. Anglų kalbos pamokose mokosi įvairių posakių, pokštų anglų kalba, sprendžia kryžiažodžius, susipažįsta su Helovino tradicijomis. 


Šiemet Helovino renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Evelina Siniauskienė. Jai talkininkavo pradinių klasių mokytojai bei NVŠ būrelio „Smart kids“ vadovė Ala Krasauskienė


Vaiduoklių šventės ( dar kitaip vadinamos šiurpnakties ) dalyviai buvo pakviesti pademonstruoti savo kaukes, prisistatyti. Vaikai ragavo vandens - „gyvybės eleksyro“, rankų miklumą išbandė žaidime „Voras“, lenktyniavo pūsdami šiaudeliu miltuose paslėptus kamuoliukus, traukė iš žėlės masės daiktus, sprendė kryžiažodžius. Renginys vyko anglų kalba, o vaikams patiko atlikti įvairias linksmas užduotis bei kartu pagilinti savo užsienio kalbos įgūdžius. Pertraukų metu ne tik stebėjo šokėjų pasirodymus, bet kartu mokėsi šokių. Visus stebino judančios šiurpnakčio projekcijos ant sienų bei įvairios dekoracijos.


Šventės pabaigoje dalyvių komandos buvo apdovanotos padėkomis ir saldžiais prizais. Dėkojame vaikų tėveliui Gintarui Juozėnui už įamžintas akimirkas. O apie vykusią šventę saugos paslaptį prie mokyklos palikti dekoruoti moliūgai.


ĮDOMI PAŽINTIS

ĮDOMI PAŽINTIS NAMINIAIS GYVŪNAIS


Vaikai tęsdami pažintį su naminiais gyvūnais ir jų nauda žmogui, ragavo varškės, pakartojo, kas gaminama iš pieno, bei sudėliojo aplikaciją. Vėliau keliavo apžiūrėti Mato močiutės karvyčių. Pakeliui užsuko prie Gretos šeimos auginamų vištų bei gavo pasiūlymą apžiūrėti kaiminystėje auginamus kalakutus. Dėkojame Mato močiutei už galimybę stebėti karvutes ir už skanų varškės sūrį.


MANO ŽAIDIMAS LIETUVAI
VAIKŲ SPORTINĖ PRAMOGA „MANO ŽAIDIMAS LIETUVAI“


Spalio 17 d. Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre vyko rajono priešmokyklinio ugdymo vaikų sportinė pramoga „Mano žaidimas Lietuvai“. Renginio organizatoriai - Rokiškio švietimo centras, rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinis būrelis. Renginyje dalyvavo 11 rajono priešmokyklinukų komandų, tarp kurių ir Kavoliškio mokyklos-darželio komanda.  Kiekviena komanda „atsivežė“ po žaidimą. Savo žaidimą vaikai ne tik patys žaidė, bet ir išmokė kitą komandą. Kavoliškio vaikai atsivežė žaidimą „Kaip kiškis morkas gaudė“.


 Nuotaikingame ir judriame renginyje vaikai žaidė, mokė ir mokėsi. Renginio apibendrinimui buvo sudėliota Lietuvos kontūrų dėlionė. Ant kiekvienos dėlionės detalės priešmokyklinukai piešė arba rašė patirtus įspūdžius. Komandos buvo apdovanotos Rokiškio švietimo centro padėkomis, o renginio vedėjos dar įteikė po didelį ir spalvingą balioną.


MOKYTOJO DIENA

MOKYTOJO DIENOS PROGA – MIELINĖS BANDELĖS


Netradicinė mokytojo diena - mielinių bandelių kepimas kartu su Faustos mama. Dėkojame vaikų tėveliams už produktus, o ypač Faustos mamai už pagalbą ruošiant mielinę tešlą.


KNYGŲ GYDYTOJAI

KNYGŲ GYDYTOJAI


Jau tradicija tapusi – Veikla „Knygų gydytojai“. Vaikai ne tik motyvuojami lankytis bibliotekoje, bet ir skatinami daryti gerus darbus: suklijuoti suplyšusias knygas.  Taip vaikai mokosi prižiūrėti bei saugoti knygeles. Veikla paverčiama smagiu žaidimu: pasigaminamos karūnėlės, „diagnozuojama“ knygos liga bei „gydoma“. Kartu skatinama  savanorystė. Šiemet „Saulės zuikučiai“ „sugydė“ 30 knygelių. Dėkojame bibliotekininkėms už galimybę mokytis gerumo.


RUDENS GĖRYBIŲ PARODA

RUDENS GĖRYBIŲ PARODA


Spalio mėnesį vyko rudens gėrybių paroda Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Kavoliškio skyriaus patalpose. Kavoliškio mokyklos-darželio vaikai kartu su tėveliais gamino darbelius iš įvairių rudens gėrybių. Parodoje puikavosi virš 30 nuostabių darbų. Parodą galėjo pamatyti visa Kavoliškio bendruomenė ir apsilankę svečiai.


IŠVYKA Į MEDIENOS APDIRBIMO ĮMONĘ

IŠVYKA Į MEDIENOS APDIRBIMO ĮMONĘ


Pradinių klasių mokiniai lankėsi Jono Žemaičio medžio apdirbimo įmonėje „Rokmedis“. Jie susipažino su medienos apdirbimo procesu, apžiūrėjo techniką, įrenginius, važinėjosi miškovežiais. Įmonės vadovas vaikams papasakojo kaip gaminamos malkos, kuras šildymui, mediena bei jos gaminiai. Dėkojame Dovydo tėčiui už įdomią pažintinę ekskursiją.


PASAULINĖ GYVŪNŲ DIENA

PASAULINĖ GYVŪNŲ DIENA


Spalio mėnesio 4-ąją į Kavoliškio mokykla-darželį rinkosi ne tik vaikai, bet tėveliai su savo augintiniais. Vaikai galėjo stebėti įvairių veislių šunis, apžiūrėjo jūros kiaulytę ir degutę. Buvo kalbama su vaikai apie augintinių priežiūrą ir globą.  Juk gyvūnai, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejaustų alkio ir troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo ir kančios bei elgtis pagal prigimtinius poreikius. Pagarba gyvūnams turi būti skiepijama vaikams nuo mažens. Mokiniai lankėsi ir bibliotekoje, kur piešė savo augintinius, o bibliotekininkės surengė ne tik parodą, bet piešinių konkursą.


Pasaulinės gyvūnų dienos tikslas  - pagerbti žmonių ir gyvūnijos  ryšį ir padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonijai. Juk augintiniai žmogaus gyvenimui suteikia daugiau džiaugsmo ir prasmės.


EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ


Kavoliškio mokykla-darželis aktyviai prisijungė prie Europos judumo savaitės renginių organizavimo. Pajudėti visada smagu, o kai toks puikus rudens oras, tai net įpareigoja. Savaitę darželio vaikai pradėjo pokalbiais apie aktyvaus judėjimo svarbą bei judriomis ir smagiomis fizinio aktyvumo užduotimis. Vaikai mankštinosi, ėjo trasa su kliūtimis, bėgo pro žaliąjį tunelį, vėliau žaidė žaidimus. Šių pramogų metu ugdytiniai lauke mėgavosi rudeninės saulės spinduliais, tobulino savo bėgimo, važiavimo paspirtukais įgūdžius.


Pedagogai vaikams priminė, kad judėjimas yra gyvybės, veiklumo ir aktyvumo požymis. Tad visus metus išlikime gyvybingi, veiklūs ir aktyvūs!


ŽAIDIMAI SU INTERAKTYVIOMIS KORTELĖMIS

ŽAIDIMAI SU INTERAKTYVIOMIS KORTELĖMIS


Žaidžiant su interaktyviomis kortelėmis ir mobiliais prietaisais, galima sužadinti vaikų didžiulį norą įgyti žinių, pažinti bei motyvuoti kalbėtis ir dalintis turima patirtimi.


Vaikai rinkosi kortelę ir pasakojo draugams, ką apie pasirinktą gyvūną žino. Mobiliojo prietaiso ir programos pagalba iliustracijos tarsi atgyja, galima net nusifotografuoti.


Šios žaismingos mokymo(si) priemonės padeda greičiau įsiminti informaciją ir stiprina vaikų motyvaciją, bei žingeidumą.


IŠVYKA

IŠVYKA Į KAVOLIŠKIO SULČIŲ SPAUDYKLĄ


1,3 ir 4 klasių mokiniai svečiavosi Sulčių spaudykloje Kavoliškyje. Įmonės šeimininkai išsamiai papasakojo apie savo verslą ir parodė, kaip moderniai jų įmonėje gaminamos sultys. Dėkojame Artūrui Jurkštui ir Vestinai Jurkštienei už šiltą priėmimą ir padovanotas vaikams sultis.


Dėmesio
Draugai

Draugiškas internetas
Žemėlapis

______

ir iš arčiau
Kalendorius
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.