MOKYKLA-DARŽELIS

Titulinis
Vizija, misija
Dėkingi
Bendruomenė
Administracija ir kontaktai
Mokytojai
Mokiniai
Ikimokyklinio ugdymo grupės

Ugdymas
Veiklos dokumentai
Neformalusis švietimas
Vasaros stovykla
Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
Anglų kalba
Renginiai
Projektai
Įdomioji pamoka
Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimas
Mokyklos-darželio plačiojo įsivertinimo rezultatai
Pagalba mokiniui
Neformalusis vaikų švietimas „Smart kids“
Vaiko gerovės komisija
Specialiojo pedagogo paslaugos
Smėlio terapijos daugiafunkciškumas
Logopedo paslaugos
Kai vaikas dar nekalba
Naudingos nuorodos
Informacija
Maitinimo organizavimas
Mokykla be prievartos
Laisvos darbo vietos
Mokesčių tvarkos aprašas
Informacija apie darbo užmokestį
Tyrimas
Viešieji pirkimai
Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės
Numatomų vykdyti prekių ir paslaugų pirkimų planai
Supaprastintų viešųjų pirkimų registracijos žurnalas
Skelbimas
Galerija
Fotogalerija
Nuorodos
Atsisiuntimai
MUS RASITE

__________

Įdomūs žaidimai

VAISIAI
IŠVYKA

IŠVYKA Į KAVOLIŠKIO SULČIŲ SPAUDYKLĄ


1,3 ir 4 klasių mokiniai svečiavosi Sulčių spaudykloje Kavoliškyje. Įmonės šeimininkai išsamiai papasakojo apie savo verslą ir parodė, kaip moderniai jų įmonėje gaminamos sultys. Dėkojame Artūrui Jurkštui ir Vestinai Jurkštienei už šiltą priėmimą ir padovanotas vaikams sultis.


MOKYKLŲ APRŪPINIMAS

MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS


Vasarą mus pasiekusios Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro ir VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros bendro projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ priemonės ( projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001) laukia smalsių pradinukų. Pagal šį projektą mokyklos bus aprūpintos gamtos mokslų, šiuolaikinių technologijų, iš dalies matematikos ir informacinių technologijų mokymo priemonėmis ir įranga. Džiugu, kad didesnioji dalis priemonių jau atkeliavę, o pradinių klasių mokytojos vaikus nuo pirmųjų mokslo dienų jau pakviestė tyrinėti, eksperimentuoti, stebėti ir mokytis praktiškai.


Žinių diena

NAUJŲJŲ MOKSLŲ METŲ ŠVENTĖ


Rugsėjo 3-iąją į Kavoliškio mokyklą-darželį sugūžėjo draugų ir mokytojų pasiilgę vaikai. Šventės metu svečiai, mokytojai sveikino visus su nauja pradžia bei linkėjo sėkmingų metų. Po iškilmingo himno giedojimo bei vėliavos pakėlimo vaikai buvo pakviesti į edukacines veiklas: tyrinėjo aplinką, sportavo, šoko, išbandė savo taiklumą, pūtė burbulus. O po veiklų rinkosi į klases ir grupes pokalbiui su mokytojomis bei auklėtojomis.


Dėkojame svečiui Rokiškio savivaldybės tarybos nariui Stasiui Meliūnui, viešnioms Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnei Daliai Janulienei, Kavoliškio kaimo bendruomenės pirmininkei Danutei Kirstukienei, bei Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Kavoliškio skyriaus bibliotekininkėms Jūratei Bulovienei ir Dovilei Matuzonienei už sveikinimo žodžius ir dovanas. Bei dėkojame visiems Kavoliškio mokyklos-darželio darbuotojams už gražią ir jaukią šventę.


Sveikinimas
Būreliai


Atranka
Rokiškio rajono Kavoliškio mokykla-darželis skelbia atranką spec. pedagogo-logopedo pareigoms užimti(nuo 2018 m rugsėjo 10 d.)

Rokiškio rajono Kavoliškio mokykla-darželis skelbia atranką spec. pedagogo-logopedo pareigoms užimti(nuo 2018 m rugsėjo 10 d.)


Rokiškio rajono Kavoliškio mokykla-darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms užimti (nuo 2018 m rugsėjo 3 d.)

Rokiškio rajono Kavoliškio mokykla-darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms užimti (nuo 2018 m rugsėjo 3 d.)Rokiškio rajono Kavoliškio mokykla-darželis skelbia atranką anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti (nuo 2018 m rugsėjo 10 d.)

Rokiškio rajono Kavoliškio mokykla-darželis skelbia atranką anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti (nuo 2018 m rugsėjo 10 d.)Rugsėjo 1
DIENINĖ STOVYKLA ROBINZONAI XI

DIENINĖ STOVYKLA ROBINZONAI XI 


Vaikai vasaros atostogų metu trokšta pramogų, maudynių, išvykų, sportinės ir kūrybinės veiklos. Šios stovyklos tikslas buvo supažindinti vaikus su lankytinomis, žymiomis, istorinėmis gimtojo krašto vietomis, organizuojant turiningą vasaros poilsį. Stovykloje galėjo dalyvauti ne tik vaikai iš socialiai remtinų ar sunkiau finansiškai gyvenančių šeimų, bet ir visi pageidaujantys. Mūsų stovyklą šią vasarą lankė 34 mokinukai iš 35.


Stovyklos metu vyko  kūrybiniai, sportiniai, komandiniai žaidimai, išvykos. Šiais metais vasaros poilsio stovyklą pradėjome birželio 1-ąją švente, vykusia Rokiškyje, Šepkos parke.  Po to vykome į Panemunėlį. Ten susipažinome su to krašto žymesnėmis vietomis. Susitikome su vietos moksleiviais, kartu sportavome, pramogavome, rungtyniavome ir drauge nakvojome mokykloje. Į Panemunėlį ir atgal vykome traukiniu, nes tik 2 vaikai buvo juo važiavę. Po to pėsčiomis keliavome iš Rokiškio geležinkelio stoties į Kavoliškį. Tai buvo tikras ištvermės išbandymas. Visą pirmadienį praleidome B. Dapkienės ūkyje, kur apžiūrėjome augintinius, dalyvavome edukacinėje programoje, irstėmės valtimi. Kadangi vaikai  mažai žino apie savo krašto praeitį, istoriją, todėl šiais metais vykome į pažintinę išvyką į senąją Lietuvos sostinę - Trakus, aplankėme Kernavės piliakalnius ir dalyvavome edukacinėje programoje „Viduramžių valgiai, žaidimai ir pramogos“, bei pramogas Anykščiuose. Vykome į J. ir V. Žemaičių sodybą prie Žiobiškio ežero. Ten drauge su Krašto apsaugos savanoriais dalyvavome įvairiose veiklose.


Mažieji stovyklautojai džiaugėsi net mažais dalykais, aktyviai dalyvavo visose veiklose, žaidimuose ir smagiai keliavo su savo draugais bei mokytojomis. 


BIRUTĖS DAPKIENĖS ŪKYJE


Dėkojame mokytojai Birutei už suorganizuotą išvyką į Birutės Dapkienės ūkį mokinių vasaros atostogų metu. Prisijungę prie išvykos, vaikai ne tik iš arti stebėjo naminius gyvūnus, bet ir džiaugėsi gausia stručių šeimyna, bei malonia ožio draugija. Vėliau kiekvienas galėjo pajodinėti ant arkliuko, džiaugėsi gaiviu „fontanu“, pūtė muilo burbulus, bei skanavo šeimininkės paruoštą ir žaismingai patiektą kiaušinienę. Ačiū Birutei Dapkienei už puikiai praleistą laiką ūkyje.AITVARŲ DIENA


Vaikai pasigamino popierinius aitvarus ir mokėsi juos leisti. Vėliau visi kartu skanavome ledų. Auklėtojos atsisveikino su vaikais vasaros atostogoms ir palinkėjo saugių, šaunių vasaros nuotykių, žaidimų ir įdomių akimirkų.VAIKŲ GYNIMO DIENA


Birželio 1-ąją minima Vaikų gynimo diena. Kavoliškio mokyklos-darželio vaikus aplankė klounas. Šventės dalyviai šoko, mankštinosi muzikos ritmu, išbandė savo taiklumą, įveikė įvairias kliūtis, kilnojo „štangą“ ir žaidė įvarius žaidimus. Nupiešę šventės įspūdžius, vaikai žaidė su spalvingu parašiutų, pūtė burbulus ir gamino burbulų tortą. Šventės pabaigoje vaikai apdovanoti padėkomis.


ATVELYKIS2018

ATVELYKIS


Pradinių klasių mokiniai po atostogų į klases sugrįžo su margučiais ir po pamokų šventė Atvelykį. Kavoliškio vyresnioji specialistė kultūrai Rasa Bimbienė papasakojo apie šio laikotarpio papročius, davė klasėms užduotis. Mokiniai ieškojo paslėpto lobio pagal duotas mįsles, žaidė žaidimus ir šoko ratelius, rideno margučius ir džiaugėsi šilta pavasario diena.


Pareigūnai

KAVOLIŠKIO VAIKUS APLANKĖ POLICIJOS PAREIGŪNAI


Šiandien vaikai sulaukė netikėtų svečių - policijos pareigūnų. Su vaikais bendravo veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Laurynas Čiučelis ir bendruomenės pareigūnė vyresnioji inspektorė Enrika Pavilonienė. Svečiai vaikams papasakojo apie policijos darbą, padiskutavo apie mokinių teises ir pareigas, bei pakvietė apsilankyti policijos komisariate. Dėkojame pareigūnams už šiltą bendravimą.


ATVELYKIS

ATVELYKIS „MAŽŲJŲ VELYKĖLĖS“


Atvelykis – dar vadinamas Velykėlėmis. Švenčiamas pirmąjį sekmadienį po Velykų. Tą dieną vėl dažomi kiaušiniai, ridenami margučiai, supamasi supynėse, krikšto motinos lanko savo krikšto vaikus. Atvelykis dar vadinamas vaikų Velykomis. Tą dieną kiaušinius daužydavo, ridendavo tik vaikai. Šią gražią šventė papuošė Kavoliškio vyresnioji specialistė kultūrai Rasa Bimbienė. Ji vaikams papasakojo apie Velykų papročius ir tradicijas. Mažieji dainavo, šoko ir žaidė žaidimus. Smagiausia dalis margučių - ridenimas. Su šventiška nuotaika, laukiame pavasario, gamtos atgimimo, šiltesnių orų.


Dėmesio
Draugai

Draugiškas internetas
Žemėlapis

______

ir iš arčiau
Kalendorius
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.