MOKYKLA-DARŽELIS

Titulinis
Vizija, misija
Dėkingi
Bendruomenė
Administracija ir kontaktai
Mokytojai
Mokiniai
Ikimokyklinio ugdymo grupės

Ugdymas
Veiklos dokumentai
Neformalusis švietimas
Vasaros stovykla
Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
Anglų kalba
Renginiai
Projektai
Įdomioji pamoka
Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimas
Mokyklos-darželio plačiojo įsivertinimo rezultatai
Pagalba mokiniui
Neformalusis vaikų švietimas „Smart kids“
Vaiko gerovės komisija
Specialiojo pedagogo paslaugos
Smėlio terapijos daugiafunkciškumas
Logopedo paslaugos
Kai vaikas dar nekalba
Naudingos nuorodos
Informacija
Maitinimo organizavimas
Mokykla be prievartos
Laisvos darbo vietos
Mokesčių tvarkos aprašas
Informacija apie darbo užmokestį
Tyrimas
Viešieji pirkimai
Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės
Numatomų vykdyti prekių ir paslaugų pirkimų planai
Supaprastintų viešųjų pirkimų registracijos žurnalas
Skelbimas
Galerija
Fotogalerija
Nuorodos
Atsisiuntimai
MUS RASITE

__________

Įdomūs žaidimai

VAISIAI
ATVELYKIS2018

ATVELYKIS


Pradinių klasių mokiniai po atostogų į klases sugrįžo su margučiais ir po pamokų šventė Atvelykį. Kavoliškio vyresnioji specialistė kultūrai Rasa Bimbienė papasakojo apie šio laikotarpio papročius, davė klasėms užduotis. Mokiniai ieškojo paslėpto lobio pagal duotas mįsles, žaidė žaidimus ir šoko ratelius, rideno margučius ir džiaugėsi šilta pavasario diena.


Pareigūnai

KAVOLIŠKIO VAIKUS APLANKĖ POLICIJOS PAREIGŪNAI


Šiandien vaikai sulaukė netikėtų svečių - policijos pareigūnų. Su vaikais bendravo veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Laurynas Čiučelis ir bendruomenės pareigūnė vyresnioji inspektorė Enrika Pavilonienė. Svečiai vaikams papasakojo apie policijos darbą, padiskutavo apie mokinių teises ir pareigas, bei pakvietė apsilankyti policijos komisariate. Dėkojame pareigūnams už šiltą bendravimą.


ATVELYKIS

ATVELYKIS „MAŽŲJŲ VELYKĖLĖS“


Atvelykis – dar vadinamas Velykėlėmis. Švenčiamas pirmąjį sekmadienį po Velykų. Tą dieną vėl dažomi kiaušiniai, ridenami margučiai, supamasi supynėse, krikšto motinos lanko savo krikšto vaikus. Atvelykis dar vadinamas vaikų Velykomis. Tą dieną kiaušinius daužydavo, ridendavo tik vaikai. Šią gražią šventė papuošė Kavoliškio vyresnioji specialistė kultūrai Rasa Bimbienė. Ji vaikams papasakojo apie Velykų papročius ir tradicijas. Mažieji dainavo, šoko ir žaidė žaidimus. Smagiausia dalis margučių - ridenimas. Su šventiška nuotaika, laukiame pavasario, gamtos atgimimo, šiltesnių orų.


KIAUŠINIŲ PUOŠIMAS VAŠKU

EDUKACIJA „KIAUŠINIŲ PUOŠIMAS VAŠKU“


 


Artėjant šv. Velykoms, pradedame iš anksto ruoštis sutikti šventes. Vaikai lankėsi Rokiškio krašto muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kiaušinių puošimas vašku". Dėkojame muziejaus darbuotojams už puikią edukaciją. Kiekvienas vaikas parsivežė po nuostabų margutį.


SVEIKATIADOS IŠŠŪKIS – PIENO KOKTELIS

„SVEIKATIADOS IŠŠŪKIS – PIENO KOKTELIS“


 


Šiandien priėmėme Sveikatiados iššūkį - pasigaminti ir paskanauti pieno kokteilį. Dėkojame Inai Brekienei ir Giedrei Viduolienei už obuolių sultis. Kokteilis puikiai pavyko, siūlome pasigaminti ir jums. Juk tai paprasta ir sveika.


  

VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ

„VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ“


 


Jau devintą kartą „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ kviečia kiekvieną mūsų nepritarti patyčioms ir jas stabdyti! Šia „Veiksmo savaite BE PATYČIŲ“ skatiname tiek vaikus, tiek suaugusiuosius nelikti abejingiems patyčioms ir pasirinkti tą pusę, kuri rodo nepritarimą patyčioms, palaiko ir draugiškai bendrauja su patyčias patiriančiais žmonėmis ir taip stabdo patyčių paplitimą.


1 diena - susitarimai. Susirinkę vaikai stebėjo filmus „Neskatink smurto, netoleruok patyčių“, „Naujokė“, kuriuose atpažino ir įvardino situacijas, pastebėjo patyčias. Priėmė bendrą susitarimą „Stop“. Diskusijas pratęsė klasėse ir grupėse.


2 diena. Diskutavome apie draugystę, pagarbą vieni kitiems. Berniukų ir mergaičių komandos vieni kitiems sakė komplimentus, vardino gerąsias savybes ir elgesį. Ko tikisi vieni iš kitų. Įdomiausia buvo pasitikrinti, kokie komplimentai labiausiai įsiminė berniukams ir kokie mergaitėms. Po to rungtyniavo komandose.


3 diena. Draugo piešimas. Žaidimas „Susitapatinimas“ bei internetinis prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas testas „Įveik patyčias“


4 diena. Tėvų susirinkimas: aptarėme, kaip įveikti patyčias, kur kreiptis pagalbos, pristatytos vykdomos prevencinės programos.


5 diena. Draugystės pyragas. Vaikai gamina draugystės kepinius. Dalį kepinių paragavo patys, o kitais dalinosi su draugais. Tai diena, skirta bendradarbiavimui.


TRYS SPALVOS – TRYS KARTOS

„TRYS SPALVOS – TRYS KARTOS“


 


Kavoliškio mokykloje-darželyje vyko vakaronė, skirta paminėti Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Susirinkusieji šoko liaudiškus šokius ir ratelius. Dalyvavo viktorinoje. Dėkojame visiems dalyviams prisijungusiems į vakaronės šokių šurmulį. Tai pat dėkojame Kavoliškio kultūros namų specialistei Rasai Bimbienei už gražius žodžius, dainas, muziką ir smagiai pravestą renginį.


KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

„KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS“ 


Jau nuo lapkričio mėnesio Kavoliškio mokykloje-darželyje savo veiklą pradėjo papildomo ugdymo veikla „Kūrybinės dirbtuvės“. Kartu su ketvirtokų mokytoja Edita Bajoriene, renkasi aktyvūs ir kūrybiški vaikai, kurie nori išmėginti įvairiapuses veiklas eksperimentuojant, tyrinėjant bei susipažįstant su netradicinėmis dekoravimo priemonėmis. Vaikai jau išbandė popierių dekoruoti spalvotomis muilo putomis bei karštu vašku. Gamino popieriaus masę ir iš jos lipdė paveikslus. Iš sūrios tešlos komponavo Valentino širdeles. Netinkamus stiklinius butelius pavertė „besmegeniais“. Juk taip smagu išmėginti kažką nauja! Visada laukiame norinčių prisijungti prie mūsų būrio.


INTERAKTYVUS PASISVEIKINIMAS

INTERAKTYVUS PASISVEIKINIMAS „SKIRIU DAINĄ LIETUVAI IR DRAUGUI“


 


Pirmą kartą „Saulės zuikučiai“ dalyvavo Rokiškio r. priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų renginyje – interaktyvus  pasisveikinimas „Skiriu dainą Lietuvai ir draugui“. „Skype“ programa susisiekėme su Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ grupe „Gandriukai“. Pasisveikinę, vaikai skyrę savo dainą Lietuvai ir draugams. Vaikams labai patiko dalyvauti šiame interaktyviame renginyje ir pasižadėjome dar kartą susisiekti.


VELYKINIAI PAPUOŠIMAI KARTU SU KETVIRTOKAIS

VELYKINIAI PAPUOŠIMAI KARTU SU KETVIRTOKAIS


Pas „Saulės zuikučius“ viešėjo ketvirtokai su mokytoja Edita Bajoriene. Kartu gaminome velykinius papuošimus iš tuščių kiaušinių. Puošėme servetėlių paveikslėliais, dekupavome. Džiaugiamės ir dėkojame ketvirtokams, kurie ne tik pademonstravo kaip papuošti kiaušinius, bet padėjo mažiesiems. Buvo smagu kartu padirbėti.


Kas yra 100

KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „KAS YRA 100“ Nuo kovo 5 iki 23 dienos vyko Rokiškio rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų paroda „Kas yra 100“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Parodos organizatoriai – Rokiškio rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinė taryba ir Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras. Parodos koordinatorė Kavoliškio mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Stoškuvienė. Renginys vyko, partnerio patalpose, Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje. Tarp dalyvių ir Kavoliškio mokyklos-darželio mišrios ikimokyklinė grupės „Saulės zuikučiai“ foto rėmelis „Kartu – mes jėga“  bei dar 11 nuostabių darbų iš Rokiškio rajono švietimo įstaigų, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.


Dėmesio
Draugai

Draugiškas internetas
Žemėlapis

______

ir iš arčiau
Kalendorius
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.