MOKYKLA-DARŽELIS

Titulinis
Vizija, misija
Bendruomenė
Administracija ir kontaktai
Mokytojai
Mokiniai
Ikimokyklinio ugdymo grupės

Ugdymas
Veiklos dokumentai
Neformalusis švietimas
Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
Anglų kalba
Renginiai
Projektai
Įdomioji pamoka
Standartizuoti testai
Mokyklos-darželio plačiojo įsivertinimo rezultatai
Pagalba mokiniui
Neformalusis vaikų švietimas „Smart kids“
Vaiko gerovės komisija
Specialiojo pedagogo paslaugos
Smėlio terapijos daugiafunkciškumas
Logopedo paslaugos
Kai vaikas dar nekalba
Naudingos nuorodos
Informacija
Maitinimo organizavimas
Mokykla be prievartos
Laisvos darbo vietos
Mokesčių tvarkos aprašas
Informacija apie darbo užmokestį
Tyrimas
Viešieji pirkimai
Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės
Numatomų vykdyti prekių ir paslaugų pirkimų planai
Supaprastintų viešųjų pirkimų registracijos žurnalas
Skelbimas
Galerija
Fotogalerija
Nuorodos
Atsisiuntimai
MUS RASITE

__________

Įdomūs žaidimai

VAISIAI
Kampanijos „eTwinning“ Kalėdos“

Kampanijos „eTwinning“ Kalėdos“


Kavoliškio mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulės zuikučiai“ bei I-II klasės mokiniai prisijungė prie kampanijos „eTwinning“ Kalėdos“, kuri vyko gruodžio 9 – sausio 6 dienomis ir buvo skirta atskleisti paslaptį – kaip programa „eTwinning“ gali padėti vaikams sužinoti apie Kalėdas kitose mokyklose ir šalyse.


Kampanijos metu eTwininng dalyviai gavo kvietimą ieškoti partnerių, kurti projektus Kalėdų tema ir dalintis savo patirtimi projektų žurnale. Kampanijos metu vyks konkursas – visi projektai, sukurti Kalėdų tema ir pavadinimuose turintys žymę eTwKalėdos16, dalyvaus konkurse. Sukurti du filmukai:


„SUSTOK AKIMIRKA ŽAVINGA: eTwKalėdos16!“KALĖDOS MANNEQUIN CHALLANGE 1“. Kalėdinis iššūkis.


INTERAKTYVI „SMART“ LENTA, NAUJI PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI

INTERAKTYVI „SMART“ LENTA, NAUJI PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI


 


Informacinių technologijų pasaulyje gimę vaikai nori jas matyti ir naudoti kiekviename žingsnyje, o mes privalome nuo jų neatsilikti. Puikus būdas sujungti naujausias technologijas ir ugdymo procesą – pamokų metu, ugdymo procese naudoti interaktyviąsias lentas. Interaktyvios pamokos vaikus įtraukia, o lentoje atliekamos užduotys leidžia geriau įsiminti bei suprasti pateikiamą medžiagą. Tai ypač patrauklu vaikams, bei skatina ugdytis mokėjimo mokytis kompetenciją.


„Smart“ lenta įsigyta iš surinktų 2 procentų pajamų mokesčio. Nupirkti trys planšetiniai kompiuteriai. Dėkojame visiems skyrusiems 2 procentus pajamų mokesčio Kavoliškio mokyklai-darželiui. Jūsų pagalba mums visada reikalinga, ačiū.


KALĖDINĖ ŠVENTĖ

KALĖDINĖ ŠVENTĖ


 


Svarbiausia metų diena vaikams – susitikimas su Kalėdų seneliu. Šiam susitikimui vaikai ruošiasi iš anksto: rašo laiškus Kalėdų seneliui, kuriame išreiškia savo norus, lūkesčius. Vaikai kartu mokytojais, auklėtojomis puošia aplinką, mokosi eilėraščius, daro gerus darbus. Kad laukimas neprailgtų, skaičiuoja dienas Advento kalendoriuje. Kalėdinio vakarėlio metu į šventę susirenka pasipuošę, lydimi tėvelių. Šventei prasidėjus stebi pasirodymą, žaidžia ir šoka, bei įsijungia į bendrą šventės šurmulį. Smagu pabūti kartu, pasidžiaugti Kalėdų senelio dovanomis ir saldumynais.


1-2 klasės mokiniai sveikina visus su artėjančiomis šventėmis

1-2 klasės mokiniai sveikina visus su artėjančiomis šventėmis savo kalėdiniu filmuku - iššūkiuMAŽŲJŲ GAMTININKŲ OLIMPIADA

ROKIŠKIO RAJONO PRADINIŲ KLASIŲ MAŽŲJŲ GAMTININKŲ OLIMPIADA


 


2-4 klasių mokiniai – Kamilė, Otas, Miglė, Edvinas, Aneta ir Gvidas dalyvavo Rokiškio rajono pradinių klasių Mažųjų gamtininkų olimpiadoje. Komandos dalyviai ruošdamiesi ir dalyvaudami siekė ugdytis gamtosaugos ir gamtotyros gebėjimus. Vaikai atliko įvairias užduotis: tyrinėjo sėklas, augalus, atpažino gamtos garsus, sprendė kryžiažodį. Mokiniams buvo naudinga pasitikrinti savo žinias apie gamtą. Visi dalyviai apdovanoti padėkomis, saldumynais ir  knygomis.


NAUJA PIEŠIMO SIENA

NAUJA PIEŠIMO SIENA IKIMOKYKLINIO UGDYMO „KAČIUKAI“ GRUPĖJE


 


Ikimokyklinio ugdymo pedagogės, pasitarusios su įstaigos vadovėmis, paruošė vaikučių piešimui ir rašymo pradmenų ugdymui lentą ant grupės sienos. Ją mažieji ugdytiniai galės gražinti įvairiomis dekoracijomis. Jau nuo pirmos dienos, išbandydami piešimą ant sienos, „Kačiukai" patyrė daug džiugių akimirkų. Tai puiki galimybė vaikams lavinti rankelę ir ugdytis rašymo gebėjimus.


ADVENTO PRADŽIA

ADVENTO PRADŽIA


 


Adventas – tai susikaupimo, dvasios ir kūno apsivalymo periodas. Šis laikotarpis yra skirtas pažymėti laiką iki Jėzaus gimimo. Šiemet adventas prasideda lapkričio 27 dieną. Advento simboliai vainikas ir keturios žvakės. Pirmąjį advento sekmadienį uždegama viena žvakė, antrąjį sekmadienį – dvi, trečiąjį sekmadienį – trys, o paskutinį sekmadienį prieš Kalėdas jau uždegamos visos keturios žvakės.


Į Advento popietę vaikus pakvietė tikybos mokytoja Vida Piskarskienė. Vaikai klausėsi mokytojos pasakojimo ir paeiliui uždegė žvakes. Vėliau žaidė senovėje vaikų pamėgtą žaidimą „Lygu nelygu“. Kiekvienas vaikas dovanų gavo riešutų. Dėkojame tikybos mokytojai už gražų renginį.


SUSITIKIMAS SU TĖVELIAIS

SUSITIKIMAS SU TĖVELIAIS


 


Lapkričio mėnesį vyko individualūs ir grupiniai susitikimai su vaikų tėveliais. Individualių pokalbių metu aptarti vaikų mokymosi ir ugdymosi pasiekimai, užsibrėžti tikslai, sudarytos trišalės sutartys. Grupinių susitikimų metu pristatytos ugdymosi programos, vaikų vertinimo žingsniai. Priešmokyklinio ugdymo grupės susitikimo su tėveliais metu pristatyti metodai ir būdai bei aplinka padedanti formuoti skaitymo ir rašymo įgūdžius. Vyko diskusija apie skaitymo pradžią, kaip padėti vaikui pasirengti skaitymui. Su tėveliais aptarti kalėdinės šventės klausimai.


   

TOLERANCIJOS DIENA

TOLERANCIJOS DIENA


 


Tolerancija (lot. tolerantia – kantrybė). Kavoliškio mokykloje-darželyje vyko akcija, skirta Tolerancijos dienai paminėti. Šią dieną skatinama atkreipti vaikų dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų toleranciją. Aiškinamasi, kas tai yra pakantumas, gebėjimas suprasti kitus. Vaikai gavo dovanų rinkinius apyrankėms gaminti. Nupynę apyrankes, vieną – padovanojo  savo draugui. Vaikai apie Tolerancijos dieną priminė ir apsilankę bibliotekoje, bei pas Kavoliškio bendruomenės pirmininkę Danutę Kirstukienę.


IŠVYKA Į PASVALIO SPORTO MOKYKLOS BASEINĄ

IŠVYKA Į PASVALIO SPORTO MOKYKLOS BASEINĄ.


 


Išvyka į Pasvalio sporto mokyklos baseiną, tai dar viena sveikatinimo projekto „Stiprus imunitetas – visų ligų priešas“ veikla, kuri skirta vaikų imuniteto stiprinimui vandens procedūromis.  Dalyvavo gausus būrys „Kačiukų“ ir „Saulės zuikučių“ grupių vaikai su savo tėveliais. Išvyka dalinai finansuota iš Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Projekto „Sveikas imunitetas – visų ligų priešas“ vykdytojos: auklėtojos Ramunė Sukauskienė ir Margarita Svolkinienė, kartu su tėveliais džiaugiasi prisidėdamos prie vaikų sveikatos išsaugojimo ir gerinimo.


IKIMOKYKLINIO UGDYMO METODINĖ DIENA

IKIMOKYKLINIO UGDYMO METODINĖ DIENA „APLINKOS, KURIOS STIMULIUOTŲ 3 – 7  M. VAIKŲ SKAITYMO IR RAŠYMO GEBĖJIMUS“


 


Renginys vyko lapkričio 16 dieną Rokiškio švietimo centre. Buvo pristatyti šeši pranešimai. Kavoliškio mokyklos-darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogė Kristina Griškėnienė parengė ir skaitė pranešimą „Aplinka, kuri stimuliuoja  5 – 7  metų vaikų skaitymo ir rašymo gebėjimus“.


Pedagogės diskutavo klausimais:  • kokiais metodais skatinti vaikus domėtis skaitymu ir rašymu?

  • kokias aplinkas kurti?

  • kiek svarbus suaugusiųjų pavyzdys vaikui ugdant skaitymo ir rašymo gebėjimus?

  • kada geriausia pradėti mokyti?

Dėmesio
Dėkingi
Draugai

Draugiškas internetas
Žemėlapis

______

ir iš arčiau
Kalendorius
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.