MOKYKLA-DARŽELIS

Titulinis
Vizija, misija
Bendruomenė
Administracija ir kontaktai
Mokytojai
Mokiniai
Ikimokyklinio ugdymo grupės

Ugdymas
Veiklos dokumentai
Neformalusis švietimas
Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
Anglų kalba
Renginiai
Projektai
Įdomioji pamoka
Standartizuoti testai
Mokyklos-darželio plačiojo įsivertinimo rezultatai
Pagalba mokiniui
Neformalusis vaikų švietimas „Smart kids“
Vaiko gerovės komisija
Specialiojo pedagogo paslaugos
Smėlio terapijos daugiafunkciškumas
Logopedo paslaugos
Kai vaikas dar nekalba
Naudingos nuorodos
Informacija
Maitinimo organizavimas
Mokykla be prievartos
Laisvos darbo vietos
Mokesčių tvarkos aprašas
Informacija apie darbo užmokestį
Tyrimas
Viešieji pirkimai
Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės
Numatomų vykdyti prekių ir paslaugų pirkimų planai
Supaprastintų viešųjų pirkimų registracijos žurnalas
Skelbimas
Galerija
Fotogalerija
Nuorodos
Atsisiuntimai
MUS RASITE

__________

Įdomūs žaidimai

VAISIAI
KOKYBĖS KONKURSAS 2016

KOKYBĖS KONKURSAS 2016


 Anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė


Anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė dalyvavo švietimo mainų paramos fondo organizuotame renginyje „Kokybės konkursas 2016“ Vilniuje. Kavoliškio mokykla-darželis dalyvavo su projektu „Vasaros sportas“.  Konkurso tema – skaitmeninis raštingumas, projektų metu naudojamos inovacijos, skaitmeninės technologijos bei tobulinamos projektų dalyvių skaitmeninės kompetencijos.


MANO SVEIKŲ PUSRYČIŲ LĖKŠTĖ

MANO SVEIKŲ PUSRYČIŲ LĖKŠTĖ


Padėka už dalyvavimą piešinių  konkurse<br />
„Sukurk savo sveikų pusryčių lėkštę“ 


Europos sveikos mitybos dienai paminėti (lapkričio 8 d.) iš „Sveikatiados“ gavome kvietimą sudalyvauti piešinių konkurse „Sukurk savo sveikų pusryčių lėkštę“. Vaikai piešė savo įsivaizduojamą sveikų pusryčių lėkštę. Vyko balsavimas  priešmokyklinukų grupėje ir pradinukų klasėse.  Patys vaikai išrinko geriausius piešinius konkursui: Gustės Mackutės priešmokyklinio ugdymo grupė „Saulės zuikučiai“, Domo Mačio I klasė, Oto Viliūno II klasė, Miglės Krasauskaitės III klasė bei Anetos Soltanaitės IV klasė.


Aneta Soltanaitė 4 klasė Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis Domas Mačys 1 klasės Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželisGustė Mackutė priešmokyklinio ugdymo grupėGustė MackutėMiglė Krasauskaitė 3 klasė Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželisOtas Viliūnas 2 klasėRokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis

„ŽALIOS PĖDOS“ UGDYTOJŲ FORUMAS

„ŽALIOS PĖDOS“ UGDYTOJŲ FORUMAS


 


Lapkričio 3 d. Vilniuje įvyko trečiasis „Žalios pėdos“ ugdytojų forumas, kuriame buvo gilinamasi į gamtinės patirtinės veiklos svarbą, skatinant vaiko emocinį – socialinį augimą. Direktorės pavaduotoja ugdymui Sonata Stoškuvienė forume pristatė projekto „Eko pėda“ sodininkavimo iniciatyvos „Žalia pėda“ vykdytas veiklas. Pranešimo tema „Pirmieji žingsneliai“ 


https://prezi.com/zfelico34qdt/pirmieji-zingsneliai/ .


Naujomis idėjomis apie projekto veiklas pasidalino su savo kolegėmis. 

http://ekokarta.lt/…/kvietimas-i-treciaji-zalios-pedos-nar…/


http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/vaiku-pojucius-atveria-zaliosios-erdves-233-718626


http://www.ikimokyklinis.lt/index.php/straipsniai/specialistams/vaiku-pojucius-atveria-zaliosios-erdves/23169


 


http://www.sodospalvos.lt/Naujienos-404


 


https://plus.google.com/collection/oL-3qB


 


PRIEŠ VĖLINES

PRIEŠ VĖLINES


 


Prieš Vėlines ikimokyklinės ugdymo grupė „Kačiukai“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulės zuikučiai“ vaikai kartu su pedagogėmis apsilankė prie grafo Zygmunto Komarovskio kapo. Vaikai sutvarkė aplinką, pasodino krūmelį, padėjo gėlių puokštę ir uždegė žvakutes.


Ketvirtokai bei neformalaus švietimo programos dalyviai vyko į Rokiškio senąsias kapines tvarkyti apleistų kapų.


Pilietiškumo ugdymas turi būti skiepijamas nuo pat mažų dienų. Šaunuoliai vaikai, sutvarkė seniai netvarkytus kapus ir uždegė žvakutes.


Kavoliškio mokyklos-darželio darbuotojai aplankė žuvusiųjų partizanų atminimo vietą Pablizgės kaime, Rokiškio rajone.


Straipsnis  "Gimtojo Rokiškio" svetainėje:


https://www.grokiskis.lt/langas/kavoliskio-vaikai-bando-suderinti-dvi-sventes-helovina-ir-velines


 HALLOWEEN PARTY IN KAVOLIŠKIS SCHOOL-KINDERGARDEN

ANGLŲ KALBOS POPIETĖ „HALLOWEEN PARTY IN KAVOLIŠKIS SCHOOL-KINDERGARDEN“


 


Spalio 28 dieną, prieš mokinių atostogas, Kavoliškio mokykloje-darželyje vyko šurmulinga anglų kalbos popietė „Halloween party in Kavoliškis school-kindergarden“. Neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai „Smart kids“ ir jos vadovė anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė pakvietė vaikus gilinti anglų kalbos žinias netradiciniu būdu. Šventės metu visos užduotys buvo pateikiamos angliškai. Kavoliškio mokykloje-darželyje (tėvelių pageidavimu) anglų kalbos mokomasi jau nuo priešmokyklinės grupės. Susirinkę dalyviai demonstravo savo kaukes, aksesuarus. Po priešmokyklinukų šokio, dalyviai susiskirstė į komandas pagal pirmąsias vardo raides ir sugalvojo anglišką komandos pavadinimą. Komandos rungėsi spręsdamos kryžiažodžius, po stalu paslėptą labirinto užduotį, kurią reikėjo įveikti kapitonui. Vaikai formavo mumijas, rinko saldainius neįprastu būdu, pūtė balionus, šoko. Šventės dalyvius džiaugėsi saldumynų lietumi. Šventę dalyviai užbaigė moliūgų paroda, kurie iškeliavo į Kavoliškio mokyklos-darželio kiemą.


 


Apie mus rašo "Gimtojo Rokiškio" internetinėje svetainėje https://www.grokiskis.lt/langas/kavoliskio-vaikai-bando-suderinti-dvi-sventes-helovina-ir-velines


Darželio spalvos


Mišri priešmokyklinio ugdymo „Saulės zuikučiai“ dalyvavo Viva color inicijuotame konkurse „Darželio spalvos 2016“. Dėkojame Kavoliškio mokyklos-darželio bendruomenei už balsus, kurių surinkome 277.


http://plus.lrytas.lt/darzelio-spalvos-2016/


INICIATYVA „ŠVARIŲ RANKŲ ŠOKIS 16“

INICIATYVA „ŠVARIŲ RANKŲ ŠOKIS 16“


Mišri priešmokyklinio ugdymo grupė „Saulės zuikučiai“


Rugsėjo mėnesio pradžioje startavo ULAC iniciatyva „Švarių rankų šokis 16“, skirta ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius, suteiks žinių ir apie kosėjimo etiketą. http://www.ulac.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/kviecia-iniciatyva-svariu-ranku-sokis-16


Kavoliškio mokyklos-darželio mišri priešmokyklinio ugdymo grupė „Saulės zuikučiai“ prisijungė prie šios iniciatyvos ir sukūrė šokį, skatindama bendruomenę ugdytis teisingus rankų higienos įpročius, suteikti žinių ir apie kosėjimo etiketą.


 Rankų plovimo higienos taisyklės: Teisingo kosėjimo etiketo judesiai:


Rankų plovimo higienos taisyklės  Teisingo kosėjimo etiketo judesiai


 


LEIDINIAI
http://www.ulac.lt/uploads/downloads/leidiniai_2016/Uzdenk%20kosuli_A2_3.pdf 
„TRIJŲ ŠVIESELIŲ MIESTELYJE“

SAUGAUS EISMO VIKTORINOJE „TRIJŲ ŠVIESELIŲ MIESTELYJE“


 


Priešmokyklinukai: Kamilė, Nojus, Gabrielius, Dovilė ir Arūnė viešėjo Rokiškio senamiesčio progimnazijoje. Vaikai dalyvavo Rokiškio rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų mokomojoje – ugdomojoje saugaus eismo viktorinoje „Trijų švieselių miestelyje“.Puikiai pasirodę, užėmė pirmąją vietą. Džiaugiamės, kad komanda puikiai žino saugaus eismo ženklus, greitai atliko važiavimo paspirtuku užduotį, pėsčiųjų perėjos užduotį, įminė mįslę ir buvo nominuoti, kaip aktyviausia komanda. Vaikai apdovanoti prizais. Šaunuoliai!


VIKTORINA „AŠ LABAI MYLIU LIETUVĄ“

VIKTORINA „AŠ LABAI MYLIU LIETUVĄ“


 


Trečiokai Miglė ir Edvinas, ketvirtokai Gustė, Aneta ir Gvidas dalyvavo rajoninėje pradinių klasių mokinių viktorinoje „Aš labai myliu Lietuvą“. Viktorinos tikslas - skatinti mokinius domėtis Lietuvos ir savo krašto istorija, ugdyti pilietiškumą. Vaikai labai stengėsi atlikdami užduotis, demonstravo geras žinias apie Konstituciją, Lietuvos ir savo gimtojo krašto istoriją.


BIBLIOTEKOJE

BIBLIOTEKOJE


 


Jau trečią penktadienį iš eilės ketvirtokai lankėsi bibliotekoje. Bibliotekininkės Jūratė ir Ramunė supažindino vaikus su naujomis knygelėmis. Pirmąjį penktadienį vaikai pasakojo ką perskaitę, antrąjį skaitė knygelę ir aptarė ją. Trečiąjį vieni vaikai skaitė tekstus, kiti pasakojo, o Goda, Gustė ir Aneta vaidino savo sukurtą vaizdelį. Vaikai žino, kad kiekvieną penktadienį jų laukia ne tik įdomi veikla, bet ir staigmenos.


VISUOMENĖS DIENA – „TVIRTAS SKYDAS 2016“

VISUOMENĖS DIENA – „TVIRTAS SKYDAS 2016“


 


Kavoliškio mokyklos-darželio mokiniai ir ikimokyklinukai dalyvavo susitikime su Lietuvos ir Belgijos kariais Rokiškyje. Vaikai apžiūrėjo karinę techniką, aprangą. Ypač, vaikams patiko karinio šuns Olympulis veiksmai: išmetus kamuolį šuo labai greit jį sugrąžindavo atgal. Labai gardi kareiviška košė ir arbata.


Dėmesio
Dėkingi
Draugai

Draugiškas internetas
Žemėlapis

______

ir iš arčiau
Kalendorius
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.