MOKYKLA-DARŽELIS

Titulinis
Vizija, misija
Bendruomenė
Administracija ir kontaktai
Mokytojai
Mokiniai
Ikimokyklinio ugdymo grupės

Ugdymas
Veiklos dokumentai
Neformalusis švietimas
Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
Anglų kalba
Renginiai
Projektai
Įdomioji pamoka
Standartizuoti testai
Mokyklos-darželio plačiojo įsivertinimo rezultatai
Pagalba mokiniui
Vaiko gerovės komisija
Specialiojo pedagogo paslaugos
Smėlio terapijos daugiafunkciškumas
Logopedo paslaugos
Kai vaikas dar nekalba
Naudingos nuorodos
Informacija
Maitinimo organizavimas
Mokykla be prievartos
Laisvos darbo vietos
Mokesčių tvarkos aprašas
Informacija apie darbo užmokestį
Tyrimas
Viešieji pirkimai
Viešųjų pirkimų taisyklės
Numatomų vykdyti prekių ir paslaugų pirkimų planai
Supaprastintų viešųjų pirkimų registracijos žurnalas
Skelbimas
Galerija
Fotogalerija
Nuorodos
Atsisiuntimai
MUS RASITE

__________

Įdomūs žaidimai

VAISIAI
Padėkos koncertas

Padėkos koncertasKetvirtadienio pavakarę Kavoliškio mokyklos-darželio bendruomenė ir svečiai rinkosi į Padėkos koncertą ir sportinę šventę. Jau tradicija tapęs renginys, skatina ne tik pasidžiaugti vaikų pasiekimais, meniniais gebėjimais, bet ir kartu su šeima aktyviai leisti laisvalaikį, sportuoti.


Susirinkusias šeimas pasveikino Kavoliškio mokyklos-darželio direktorė Skirmantė Krasauskaitė. Ji padėkojo šeimoms, dalyvaujančioms renginyje, už jų visuomeniškumą, už tinkamą vaikų auklėjimą, už saugumo jausmą, kurį suteikė šeima. Šeimoms buvo įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą Kavoliškio mokyklos - darželio gyvenime, organizuojant renginius, teikiant idėjas. Direktorė pasidžiaugė tėvų iniciatyvomis, rengiant edukacijas vaikams, kurių per mokslo metus buvo labai įvairių: naminio muilo gamyba, lipdymas iš plastilino, augalų sėja, konditerijos kepiniai, pažintis su virėjos, policininko, režisieriaus profesijomis. Šį puikų pavyzdį direktorė paragino tęsti ir kitais mokslo metais, nes vaikams tai puiki galimybė, ne tik netradiciškai ugdytis, bet galimybė pasidžiaugti, didžiuotis savo šeima.


Koncerto metu vaikai savo švelniausius jausmus  šeimai išreiškė dainuodami, ne tik lietuviškai, bet ir angliškai, šokdami, atlikdami kūrinius muzikos instrumentais. Vaikai įteikė savo rankomis pagamintą gėlę, kartu pasakydami, kaip myli savo šeimą.


Tortas su žvilgančiu fontanu skelbė antrąją šventės dalį, kurioje šeimas pakvietėme parungtyniauti kartu su vaikais netradicinėse estafetėse: judant lanksčiu tuneliu, dėliojant plokštes, bėgant su kliūtimis, kamuoliukų mūšyje ir traukiant virvę. Smagiai pavyko žaidimai su parašiutu, kuriuose tryško vaikų ir suaugusiųjų juokas.


Šventę užbaigėme bendru šokiu – flashmobu, į kurį pakvietėme pašokti ir tėvelius. Skanaudami tortu, pasidžiaugėme švente, dalijomės įspūdžiais. Stipri šeima – mūsų šalies ateitis.


DAINUOJAME VAIKYSTEI

DAINELIŲ ŠVENTĖ „DAINUOJAME VAIKYSTEI"


Tradicinėje Rokiškio rajono pradinių klasių šventėje gegužės 13 d., penktadienį, į Rokiškio krašto muziejų susirinko 13 kolektyvų iš rajono ugdymo įstaigų, tarp kurių ir Kavoliškio mokyklos–darželio dainorėliai.


PROJEKTAS „ŽALIA PĖDA”

PROJEKTAS „ŽALIA PĖDA”


 


Lietuvos ugdymo įstaigose įsibėgėja unikali ekologinio ugdymo iniciatyva „Žalia pėda“, kurios metu vaikai patys kuria teminius vieno kvadratinio metro sodelius ir taip pažįsta augalo augimą nuo sėklos iki subrandinto vaisiaus. Šiais metais jų laukia įdomus iššūkis – sukurti lietuvišką sodą. Kavoliškio mokykloje-darželyje lietuviškas sodelis pasipildė ekologinio ugdymo iniciatyvos „Žalia pėda“ dovanotais vaiskrūmiais: dviem agrastais ir dviem serbentais. Vaikams tai įdomi veikla. Kartu ugdysimės ir kantrybę, nes darbo vaisių galime tikėtis, tik kitais metais. Sodelyje jau pasodinti vyšnių ir slyvų sodinukai.


Dėkojame projekto partneriui „Žalia stotelė“ už dovanotas sėklas ir vaiskrūmių sodinukus. Mokyklos-darželio kieme esančioje lysvėje vyko pasiruošimo sėjai darbai. Vaikai pureno žemę, išrinko piktžolių šaknytes, padarė vageles sėklytėm sėti. Praeitais metais džiaugiamės ridikėlių, salotų, krapų ir petražolių derliumi. Dar ir šiemet galime džiaugtis vešliais petražolių lapeliais nuo ankstyvo pavasario. Šiemet pasėjome įvairių daržovių sėklų: ridikėlių, petražolių, salotų, krapų. Taip pat pasodinome ir daigelius, kuriuos užauginome ant palangės: pupeles, žirnius, petražoles, svogūnėlius, salotas, krapus, paprikas. Tikimės, kad orai mūsų augaliukams bus palankūs.


Sveikiname

Rokiškio kultūros centre vyko pramoginių šokių konkursas „Šok ir laimėk“. Jame varžėsi beveik 100 šokėjų iš Anykščių, Kupiškio, Visagino, Rokiškio ir Vilniaus sportinių šokių klubų. Dalyvių poros buvo suskirstytos į grupes pagal amžių. Kiekviena jų konkurso metu turėjo sušokti ne po vieną šokį. Kultūros centro foje poros sukosi pagal valso, sambos, džaivo ar tango ritmus. Trečiokė Aneta Soltanaitė laimėjo aukso ir sidabro medalius bei taurę.


Utenoje vyko atviras Utenos DSC dziudo turnyras, skirtas pirmo dziudo trenerio V. Budzinskio atminimui. Šiame turnyre dalyvavo sportininkai iš Ukmergės, Kėdainių, Biržų, Molėtų, Panevėžio, Rokiškio ir Utenos, tarp kurių trečiokas Gvidas Galvydis, užėmė trečią vietą ir buvo apdovanotas  bronzos medaliu.


SVEIKINAME MEDALININKUS!


Trečiokė Aneta Soltanaitėtrečiokas Gvidas Galvydis

SĖKMĖS ISTORIJOS

Konferencija „SĖKMĖS ISTORIJOS" 2016 m.


 


2016 m. gegužės 10 d. Kavoliškio mokyklos-darželio pradinių klasių jungtinė komanda: Miglė Krasauskaitė, Adrijus Butėnas, Svajūnas Šeputis, Laimis Stulga su mokytoja Ala Krasauskiene skubėjo į Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centrą, kuriame vyko Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių foto-video konferencija „Sėkmės istorija“.


Kavoliškio mokyklos-darželio komanda pristatė „Sėkmės istoriją su IKT“.


http://prezi.com/m8bo53fodzx8/?utm_campaign=share&utm_medium=copy


Komanda iš komisijos pirmininko Tado Barausko gavo pagyrimų už tai jog buvo įtraukti ir berniukai. Mokiniai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis, Rokiškio švietimo centro padėkomis.


Paskanavę ledų, vaikai su džiaugsmu lauks kitų susitikimų.


 


Metodų mugėje

Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“


 


Vilniaus Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko „Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“. Parodoje buvo eksponuojami apie 400 metodinių priemonių, kurias sukūrė mokytojai iš įvairių Lietuvos miestų. Kavoliškio mokyklai-darželiui atstovavo Sonata Stoškuvienė su priemonėmis: „Paslapčių galva“, lėlės „OPA IR PA“. Renginio metu mokytojai rinkosi ir dalyvavo seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose bei turėjo galimybę susipažinti su įvairių firmų pagamintomis ugdymo priemonėmis, vadovėliais, užduočių sąsiuviniais.


Valuing Diversity of European Culture With eTwinning

Tarptautinis programos „eTwinning“ profesinės raidos kontaktinis dvišalis partnerių paieškos seminaras, skirtas „eTwinning“ projektų kūrimui tarp Lietuvos ir Turkijos mokyklų “Europos kultūrų įvairovė su eTwinning“,


(„Valuing Diversity of European Culture With eTwinning“)


Nevsehiras, Turkija, 2016 balandžio 7-9 d.


 


2016 metų balandžio 7-9 dienomis anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė dalyvavo  tarptautiniame programos eTwinning profesinės raidos seminare, skirtame „eTwinning“ projektų kūrimui tarp Lietuvos ir Turkijos mokyklų „Europos kultūrų įvairovė su eTwinning“.


Vienas iš pagrindinių eTwinning seminaro Turkijoje tikslų buvo susirasti partnerius projektiniai veiklai. Seminaro metu sukurti ir užregistruoti 8 dvišaliai projektai. Kavoliškio  mokykla-darželis, nuo 2016 m. rugpjūčio pabaigos pradės vykdyti dvišalį projektą „Like a rainbow“ su Turkijos ir Lietuvos mokyklomis,https://live.etwinning.net/projects/project/126881. Kuriant projektą buvo sutarti bendri projekto tikslai ir uždaviniai, numatyta trukmė, veiklos ir priemonės.


Tarptautinio seminaro metu anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė susipažino su eTwinning veikla Turkijoje, įgijo žinių, kurias pritaikysiu praktikoje kuriant naują projektą ir ieškant patikimo partnerio, susipažino ir išmoko naudotis keliais mobiliaisiais įrenginiais „Quizziz“, „Answer Garden“, StickyMoose“, kuriuos pritaikys savo profesinėje veikloje.


ROKIŠKIO RAJONO PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ ŠVENTĖ „ŽAIDŽIU TEATRĄ“

ROKIŠKIO RAJONO PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ ŠVENTĖ „ŽAIDŽIU TEATRĄ“.

Balandžio 26 dieną Rokiškio rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai rinkosi į jau tradicine tapusią šventę „Žaidžiu teatrą“. Šventę organizuoja rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinė taryba ir Rokiškio švietimo centras.  Pažaisti teatrą vyko ir Kavoliškio mokyklos-darželio mišrios ikimokyklinės ugdymo grupės „Saulės zuikučių“ šokėjai: Domas, Titas, Akvilė, Dovilė, Gerda ir Gustė. Vaikai inscenizavo šokį ir šoko įvairiais stiliais: kantri, rokenrolą, sunkųjį roką ir baleto atkarpėlę. Šventėje netrūko geros nuotaikos: vaikai žaidė, šoko, dainavo. Šventės pabaigoje Spalviukė pakvietė visus paskraidyti spalvotu parašiutu. Dalyvius pradžiugino Rokiškio švietimo centro įsteigtos dovanos: spalvotos padėkos, knygutės. „Žaisdami“ teatrą, vaikai turėjo galimybę patenkinti kūrybinės saviraiškos poreikį, tvirtino kūrybinius ir socialumo gebėjimus, pasitikėjimą ir teigiamą savęs vertinimą.


Jaunieji talentai

„MAŽIEJI TALENTAI“


Rokiškio rajono savivaldybės J. Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje įvyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų renginys „Mažieji talentai“. Smiltė buvo pati jauniausia renginio dalyvė. Ji pasekė lietuvių pasaką „Dangus griūva“ ir gavo Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centro padėką. O nuo Pepės ir Karlsono didelį saldainį.


Jauniausia renginio dalyvė SmiltėJauniausia renginio dalyvė SmiltėPepė ir KarlsonasRenginio dalyviai

„IŠ DAINŲ IR ŠOKIŲ MUZIKINĖS SKRYNELĖS“

IŠ DAINŲ IR ŠOKIŲ MUZIKINĖS SKRYNELĖS“


 


Mišri ikimokyklinė „Saulės zuikučių" grupė dalyvavo Rokiškio rajono 3-6 metų amžiaus vaikų kūrybinės raiškos renginyje „Iš Dainų ir šokių muzikinės skrynelės“ Pandėlio daugiafunkciniame centre. „Saulės zuikučiai“ dainavo „Žalią dainą“ ir šoko aerobinį šokį. Vaikai stebėjo kitų pasirodymus. Renginio paradui vadovavo svirplys ir varlytė. Vaikai buvo apdovanoti saldžiu prizu.  Už suorganizuotą transportą esame labai dėkingi mūsų seniūnei Daliai Janulienei.


Standartizuoti testai

Gerb. tėveliai, 


Informuojame, kad vadovaujantis Rokiškio r. savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. balandžio 4 d. įsakymu Nr. AV-291 ir Diagnostinių ir standartizuotų testų organizavimo ir vykdymo mokyklose 2016 m. bendrąja testavimo vykdymo tvarka, balandžio ir gegužės mėnesiais Kavoliškio mokykloje-darželyje bus vykdomi diagnostiniai ir standartizuoti testai 2 ir 4 klasių mokiniams.


Kartu su testais 4 klasių mokiniams bus pateikti klausimynai. Remiantis mokinių klausimynų duomenimis bus apskaičiuoti tokie rodikliai kaip: mokyklos-darželio sukuriama pridėtinė vertė, mokyklos-darželio klimatas, patyčių situacija mokykloje-darželyje, mokinių mokėjimas mokytis – 4 klasei. Mokinių klausimynai bus sudaryti remiantis klausimynais, kurie naudojami nacionaliniuose mokinių pasiekimų tyrimuose.


Standartizuotus ir  diagnostinius testus mokiniai atliks pagal pateiktą grafiką.

 DIAGNOSTINIŲ IR STANDARTIZUOTŲ TESTŲ ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO KAVOLIŠKIO MOKYKLOJE-DARŽELYJE 2016 METŲ TVARKOS APRAŠAS

>


 


BENDROJI TESTAVIMO VYKDYMO TVARKA 2016 m.


 


ROKIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS DĖL DIAGNOSTINIŲ IR STANDARTIZUOTŲ TESTŲ ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO 2016 TVARKOS APRAŠO


 


Daugiau informacijos www.nec.lt  Standartizuoti testai.

Dėkingi
Draugai

Draugiškas internetas
Žemėlapis

______

ir iš arčiau
Kalendorius
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.