MOKYKLA-DARŽELIS

Titulinis
Vizija, misija
Bendruomenė
Administracija ir kontaktai
Mokytojai
Mokiniai
Ikimokyklinio ugdymo grupės

Ugdymas
Veiklos dokumentai
Neformalusis švietimas
Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
Anglų kalba
Renginiai
Projektai
Įdomioji pamoka
Standartizuoti testai
Mokyklos-darželio plačiojo įsivertinimo rezultatai
Pagalba mokiniui
Vaiko gerovės komisija
Specialiojo pedagogo paslaugos
Smėlio terapijos daugiafunkciškumas
Logopedo paslaugos
Kai vaikas dar nekalba
Naudingos nuorodos
Informacija
Maitinimo organizavimas
Mokykla be prievartos
Laisvos darbo vietos
Mokesčių tvarkos aprašas
Informacija apie darbo užmokestį
Tyrimas
Viešieji pirkimai
Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės
Numatomų vykdyti prekių ir paslaugų pirkimų planai
Supaprastintų viešųjų pirkimų registracijos žurnalas
Skelbimas
Galerija
Fotogalerija
Nuorodos
Atsisiuntimai
MUS RASITE

__________

Įdomūs žaidimai

VAISIAI
Skelbimas


Dėmesio
DRAMOS BŪRELIO „DRYŽUOTA KOJINĖ“ PASIRODYMAI

DRAMOS BŪRELIO „DRYŽUOTA KOJINĖ“ PASIRODYMAI


 


Dramos būrelio „Dryžuota kojinė“ vaikai kartu su vadove Birute Rameliene šiais metais paruošė spektaklį „Karalaitė Garbanėlė“. Spektaklį stebėjo ikimokyklinio ugdymo vaikai. Jaunieji aktoriai  lankėsi ir Kriaunose. Jie parodė spektaklį ir kriauniškiams.  Po to visi drauge smagiai praleido popietę prie ežero: žaidė žaidimus, rungtyniavo bei smagiai leido laiką kartu. Trečiąjį kartą į spektaklį buvo pakviesti mokiniai bei tėveliai. Jaunieji aktoriai ir žiūrovai džiaugėsi puikiai pavykusiu ir žaismingu pasirodymu. Sėkmės.


TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENAVaikystės drugeliai plazdena,

Be rūpesčių bėga diena,

Vis šniokščia upeliai plazdena,

Kartu su vaikyste miela.


V. Nausėda (www.straipsniai.lt) 


Patys mažiausieji, „Kačiukų“ grupės vaikai, kartu mokytojomis ir auklėtojomis paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną smagiai žaisdami ir juokaudami. Direktorė Skirmantė Krasauskaitė vaikams įteikė padėkas už sėkmingai įgytus gebėjimus. Vaikai vaišinosi tortu ir smagiai leido laiką mokyklos-darželio kieme: žaidė su parašiutu, piešė kreidutėmis, džiaugėsi maudynėmis.


„Saulės zuikučių“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis vyko į Rokiškyje vykusį lėlių teatro festivalį „Kai lėlės atgyja“. Vaikai stebėjo spektaklius, vaišinosi ledais ir pasisėmę naujų įspūdžių grįžo į grupę.


JAUNIEJI ROBINZONAI-9

STOVYKLA „JAUNIEJI ROBINZONAI-9“ – PENKIOS DIENOS NAUJŲ ĮSPŪDŽIŲ


 


 Jau devintus metus iš eilės Rokiškio r. Kavoliškio mokykloje-darželyje veikia vaikų vasaros poilsio stovykla „Jaunieji Robinzonai“. Vaikai vasaros atostogų metu trokšta pramogų, maudynių, išvykų, sportinės bei kūrybinės veiklos. Stovyklos tikslas – vaikams  parodyti žymias istorines vietas, gamtos grožį, pakeliauti pėsčiomis, apsilankyti Latvijoje, kartu paįvairinant keliones žaidimais, kūrybinėmis užduotimis.


Šiemet stovyklą „Jaunieji Robinzonai“ lankė apie 90 % Kavoliškio mokyklos-darželio mokinių. Iki šiol vaikai mažai lankėsi savo rajono žymiose vietovėse. Todėl šiais metais, vienas iš stovyklos „Jaunieji Robinzonai“ pirmųjų uždavinių – pakeliauti po Rokiškio rajoną ir aplankyti žymias vietoves.  


Pirmąją stovyklos dieną stovyklautojai aplankė Rokiškio krašto muziejų, dalyvavo edukacinėje programoje  „Mano prosenelių vaikystė“. Vaikai pabuvojo dūminėje pirkioje, kurioje gyveno žmonės XIX a. Jie susipažino su įvairiais rakandais, išbandė juos: girnomis malė grūdus, piestoje grūdo sėmenis. Vėliau stovyklautojai smagiai leido laiką prie Rokiškio ežero: žaidė judriuosius žaidimus, o drąsiausieji džiaugėsi maudynėmis, nes vanduo buvo vėsokas.


 Antrą dieną  stovyklautojai vyko ir į Latviją. Aplankė Rygos zoologijos sodą, kuriame stebėjo  gyvūnus. Vaikams ypač patiko maudynės jūroje, žaidimai. Grįždami stovyklautojai, aplankė Kirkilų apžvalgos bokštą ir karstinius ežerėlius Biržuose, vaikštinėjo Širvėnos ežero tiltu.


Trečią dieną, stovyklautojai lankėsi Laisvės kovų istorijos muziejų Obeliuose (Rokiškio r.). Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimo apie Valstybės iškilimą ir klestėjimą valdant Lietuvos didiesiems kunigaikščiams: Mindaugui, Gediminui, Algirdui, Kęstučiui, Vytautui. Lygino draudimo laikotarpio leidinius „Graždanka“, pirmus autentiškus lietuviškus laikraščius „Aušra“ ir „Varpas“ su šiuolaikine spauda. Susidomėjo didele ordinų, medalių, Vyties kryžių, monetų, banknotų ekspozicija, pasakojimu apie S. Dariaus ir S.Girėno skrydį per Atlantą, jų tragišką ir paslaptingą žūtį. Vaikams patiko ir  Vytauto apygardos Lokio rinktinės partizanų  archyvas. Berniukus ypatingai sudomino partizanų ginkluotė. Stovyklautojų akį traukė karinės uniformos, sukauptos muziejuje. Mokiniai taip susidomėję klausėsi pasakojimų ir klausinėjo, kad muziejaus vedėjas Andrius Dručkus leido vaikams palaikyti lietuvišką šautuvą, kuris taip ir nebuvo pradėtas gaminti. Aplankėme 1941 metų birželio sukilimo dalyviams ir sovietinėms aukoms atminti paminklą Obelių kapinėse, antkapinį paminklą 1944-1953 m. Obelių apylinkėse žuvusių partizanų atminimui bei skulptoriaus Vlado Žuklio paminklą „Marija“. Stovyklautojai galėjo išbandyti savo jėgas šaudydami iš lanko. Vėliau vyko ir į Zarasų rajoną. Aplankė Sartų regioninį parką Dusetose. Vaikus ypatingai sužavėjo interaktyvus stalas, kurio ekrane ieškojo informacijos apie dominusį objektą. Stovyklautojai monitoriuose žiūrėjo filmuką apie Sartų ežero atsiradimą, regioninio parko simbolį – ausuotąjį kragą bei filmuotą medžiagą apie žirgų lenktynes. Prie stalo pritvirtintais pedalais bandė išgauti elektros energiją. Sėdėdami medinėje valtyje klausėsi bangų pliuškenimo, legendos, dainų. Drąsiausieji kopė į 36 metrų aukščio apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria įspūdingi Sartų regioninio parko vaizdai.


Dar viena stovyklos diena buvo skirta pažintinei kelionei pėsčiomis. Šiai kelionei prireikė ištvermės. Stovyklautojai keliavo net šešis kilometrus iki Moškėnų piliakalnio (Rokiškio r.), kur visų laukė košė su sultimis ir linksmi žaidimai. Vaikai Moškėnuose lankėsi jau anksčiau.  Čia jie prisiminė, kuo svarbūs buvo piliakalniai senovėje.   


Paskutinioji vasaros stovyklos diena skirta refleksijai. Vaikai stebėjo ekskursijų nuotraukas, dalinosi įspūdžiais. Vėliau sudalyvavo edukacinėje programoje „Rankų darbo muilo paslaptys". Užsiėmimo metu stovyklautojai išmoko pasigaminti muilą.  Vaikai kūrė savo muilo receptą, pasirinkdami mėgstamą kvapą, priedus – kvapnias žoleles bei dažė natūraliais dažais.  Supakavę muilą, nusprendė, kam šią savo rankų dovaną padovanos.


 Stovyklos metu vaikams buvo suteikta galimybė daugiau pažinti žymias vietoves, motyvavo domėtis istorija, dalintis savo atradimais ir pastebėjimais.  Keliaudami, žaisdami, veikdami kartu vaikai ugdosi komunikaciją, skatina bendradarbiavimą, mokosi dirbti komandoje, išreikšti savo emocijas. Vykstantys kūrybiniai, komandiniai žaidimai sukuria erdvę stovyklautojų saviraiškai, sustiprina pasitikėjimą savo jėgomis, o įvairios aktyvios užduotys bei išvykos suteikia nepakartojamą atradimo džiaugsmą.


 


Birutė Ramelienė

Rokiškio r. Kavoliškio mokyklos-darželio pradinių klasių vyresnioji mokytojaKETVIRTOKŲ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVĖS


 


Gegužės 31 dieną Kavoliškio mokykloje-darželyje  paskutinį kartą nuaidėjo skambutis ketvirtokams. Mokytoja Inga Repšienė palinkėjo gerai pailsėti per vasarą ir sėkmingai mokytis kitais mokslo metais. Ketvirtokai perskaitę testamentą perdavė visus smagius rūpesčius būsimiems ketvirtokams.


Paskutinė diena priešmokyklinėje ugdymo grupėje buvo ir būsimiems pirmokams. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Sonata Stoškuvienė įteikė atsiminimo dovanėles ir palinkėjo sėkmingai startuoti pirmoje klasėje.


Direktorė Skirmantė Krasauskaitė pasveikino vaikus sėkmingai baigus mokslo metus, o didžiausią pažangą, puikiai besimokančius bei sėkmingai atstovaujančius mokyklą-darželį konkursuose apdovanojo padėkomis.


Po iškilmingo koncerto, vaikai vaišinosi saldumynais ir dalinosi įspūdžiais apie praėjusius mokslo metus, dalinosi planais apie artėjančias vasaros atostogas.


Stiprus imunitetas - visų ligų priešas
Stiprus imunitetas - visų ligų priešas
NUGALĖTOJAI!

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „KAČIUKAI“ - EKOLOGINIO KONKURSO NUGALĖTOJAI!


 


Ikimokyklinio ugdymo grupė „Kačiukai“ dalyvavę šių metų Vilniaus Universiteto Botanikos sodo ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“, labai apsidžiaugė sužinoję, kad tapo nugalėtojais ir pateko į II konkurso etapą – „Palangių palangės“ rinkimus bei gavo pakvietimą į baigiamąjį renginį.


Šventė buvo skirta Biologinės įvairovės dienai paminėti. Jos metu vyko įvairūs renginiai. Pažintinės ekskursijos „Kai žydi alyvos“ metu susipažinome su botanikos sodo lauko augalų kolekcija. Vaikai sužinojo daug įdomybių apie augalus, pamatė įvairiaspalvių žiedų ir grįžo  apdovanoti. Dėkojame Kamilės, Eimanto ir Faustutės tėveliams už pagalbą vykstant į šventę.


BEE-BOT

EDUKACINĖS BITUTĖS „BEE-BOT“ PIEŠINIŲ KONKURSAS


 


Ikimokyklinės grupės „Saulės zuikučiai“ vaikai dalyvavo edukacinės bitutės „Bee bot“ piešinių ir darbelių konkurse. Net 14 jaunųjų dailininkų  piešė bitutes ir jų takelį. Dalyviams įteiktos UAB „Biuro mašinų kompanijos“ padėkos. ŠAUNUOLIAI.


Dovydas Žemaitis, 6 m.Pauina Balčiūnaitė, 7 m.Domas Mačys, 7 m.Jonas šeputis, 5 m.Gerda Komisaraitytė, 5 m.Akvilė Šeškutė, 7 m.Kamilė Jakubonytė, 6 m.Gustė Mackutė, 5 m.Nojus Garška, 5 m.Marius Daščioras, 6 m.Džestina Juozėnaitė, 5 m.Karolina Žemaitytė, 5 m.Dovilė Kazanavičiūtė, 6 m.Gabrielus Švelnys, 5 m.Titas Tubelis, 7 m.Jokūbas Galimovas, 6 m.

Viktorina

VIKTORINA „TARK ŽODELĮ, TARK DAR VIENĄ“


 


Kavoliškio mokyklos-darželio trečiokai: Enrika, Gvidas, Svajūnas ir ketvirtokas Laimis dalyvavo viktorinoje „Tark žodelį, tark dar vieną“. Viktorina vyko Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje, renginį organizavo logopedžių - spec. pedagogių metodinis būrelis. Renginį vedė logopedė Rasa Kundelienė ir Pepė ilgakojinė (Kavoliškio mokyklos-darželio logopedė Gintarė Butkevičienė). Viktorinoje dalyvavo 7 komandos iš Kamajų, Jūžintų, Obelių, Juodupės, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, J. Tūbelio progimnazijos ir Kavoliškio. Viktorinos tikslas skatinti lietuvių kalbos gramatinį taisyklingumą, žodyno ir rišliosios kalbos plėtotę, raštingumą, meilę gimtajai kalbai, knygai. Kavoliškio komanda buvo nominuota, kaip AKTYVIAUSIA komanda, gavo dovanėlių ir grįžo namo labai patenkinti.


Konkursas


Dalyvaujame Naisių vasaros piešinių konkurse vaikams „Gandrus pasitinkant“. Šiame konkurse dalyvauja 26 Kavoliškio mokyklos-darželio mokiniai, priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai. Vaikų amžius nuo 5 iki 10 metų.


Adrijus Butėnas, 10 m.Akvilė Šeškutė 7 m.Aneta Soltanaitė, 9 m.Deividas Zviedris, 8 m.Domas Mačys, 7 m.Dovilė Kazanavičiūtė, 5 m.Dovydas Žemaitis, 6 m.Edvinas Mackus, 9 m.Enrika Šablinskaitė, 10 m.Gabrielius Švelnys, 5 m.Gerda Komisaraitytė 5 m.Gintarė Šeškutė, 9 m.Goda Žemaitytė, 9 m.Gustė Mackutė, 5 m.Gustė Žemaitytė, 9 m.Gvidas Galvydis, 10 m.Jokūbas Galimovas, 6 m.Jonas Šeputis, 5 m.Kamilė Jakubonytė, 6 m.Karolina Žemaitytė, 5 m.Miglė Krasauskaitė, 8 m.Paulina Balčiūnaitė, 7 m.Rūta Krasauskaitė, 8 m.Tautvydas Kazanavičius, 8 m.Titas Tubelis, 6 m.Ugnė Komisaraitytė, 9 m.

Padėka

Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės padėka už aktyvų mokyklos bendruomenės kūrimą.


Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės padėka už aktyvų mokyklos bendruomenės kūrimą

Dėmesio
Dėkingi
Draugai

Draugiškas internetas
Žemėlapis

______

ir iš arčiau
Kalendorius
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.